Gynekologická sůl - sůl pro ženy

Obchodní podmínky Sdílet na Facebooku

Vynikající pomocník v boji s infekcemi a záněty, pomáhá s vaginální mykózou a bakteriální vaginózou. Ulevuje otokům a bolestem hráze po porodu, hojí poporodní hemeroidy.

Více o gynekologické soli

Reference


Vaše reference...

 

Michaela Stromšíková

S výrobkem jsem velmi spokojena, používám ji jako prevenci po bazénu či návštěvě wellness. Gynekologickou sůl DERMAPRO jsem použila i při potížích a musím říct, že se opravdu zmírnily. Určitě objednám zase. Můžu doporučit.

 

Lenka B. J. Hradec  

Dobrý den, ráda bych touto cestou vyjádřila velkou spokojenost s výrobkem Dermapro-Gynekologická sůl z Mrtvého moře. Její účinky jsem na sobě zpozorovala již při prvním použití, kdy mě velice pomohla při léčbě kvasinkové infekce, kde již nepomáhaly ani lékařem předepsané krémy. Překvapilo mě také krásné balení a úžasná přírodní vůně této soli, a její velice přijatelná cena. K mému úžasu zafungovala velice rychle a úleva po jejím použití byla opravdu veliká. Jsem ráda, že tento produkt existuje a ráda bych vyzkoušela také intimní gel, který mě byl doporučen. Věřím, že i tento další výrobek bude stejně kvalitní a účinný. Srdečně bych ho doporučila každé ženě, která trpí podobnými gynekologickými problémy a ráda o účinku tohoto "zázraku" povím dál. Doufám, že brzy bude také běžně k dostání i v našich lékárnách.

Soňa Kynčlová
Gynekologickou sůl jsem se rozhodla vyzkoušet poté, co jsem ji objevila na internetu. Vzhledem k tomu, že mě už roky trápí neustále se opakující gynekologické záněty, se kterými si neví rady ani moje doktorka, zkouším všechno možné.
Musím říct, že se mi ulevilo hned po prvních několika použitích a jenom doufám, že se svého problému zbavím ne-li napořád tak alespoň na hodně dlouho.

Jitka K.
Gynekologickou sůl jsem objevila zcela náhodou na internetu a jelikož se již velmi dlouhou dobu potýkám se stále se opakující mykozou, neváhala jsem a produkt jsem objednala. Její účinek mne velmi mile překvapil hned po prvním použití (výplachu). Gynekologickou sůl jsem použila přesně podle návodu a nyní se cítím velmi dobře,obtíže postupně ustoupily a já zatím nemusela užívat žádné léky.
Jsem ráda, že jsem Gynekologickou sůl objevila a budu se k ní vracet,protože mi opravdu pomohla.

Ivana Kabešová
Gynekologickou sůl mohu vřele doporučit všem ženám.

Gynekolog mi ji nabídl ve chvíli, kdy jsem přišla s velmi choulostivým intimním problémem, který se objevil občas během pohlavního styku, i když jsem zdravá a bez výtoku.  Začala jsem si po dobu jednoho měsíce, vždy cca 2-3x týdně dělat výplachy pochvy a musím říct, že efekt se dostavil prakticky ihned po použití. Od doby, kdy používám Gynekologickou sůl, zcela zmizely jakékoliv nepříjemné výtoky a neměla jsem již dva roky ani mykózu. Ani po návštěvě veřejného bazénu, kdy se moje problémy vždy vystupňovaly, se mi svědění ani kvasinky nerozjely jen díky tomu, že jsem okamžitě použila tuto speciální gynekologickou sůl. I když teď nemám žádné problémy gynekologického rázu, připravuji si sedací koupel minimálně jednou za týden, zjistila jsem totiž, že má také blahodárné účinky na hemeroidy, které mě občas trápily.

Eva Davidová
Přesvědčila mě zcela přírodním složením. Vyzkoušela jsem si ji po operaci myomu a již při prvním použití přinesla zklidňující účinky.
Uvolňuje svalové křeče a napomáhá relaxaci celého těla. Je snadno rozpustná a příjemně voní, také velmi blahodárně působí na okamžitou regeneraci kůže.
Jsem přesvědčená, že pomůže mnoha ženám, které mají bolesti a zároveň chtějí používat přírodní produkty.

Jana B., Olomouc
Vykoušela jsem Vaši Gynekologickou sůl při mykóze. Zkusila jsem dvakrát výplach, pomocí aplikátoru z lékárny, a byla jsem opravdu spokojená. Překvapilo mě že i to malé množství co se doporučuje, pomohlo, ulevilo se mi.

Helena O. Praha 8
Mám za sebou nedávný porod a lékařka mi doporučila (po nástřihu při porodu) Gynekologickou sůl s heřmánkem.
Použila jsem pro jistotu slabší roztok a úleva byla znát. Hojení probíhá nyní rychleji ale hlavně se zmírnila bolest.Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá.
Vaše zkušenosti mohou pomoci ostatním ženám se stejnými, či podobnými obtížemi.
 

E-mail: info@gynekologicka-sul.cz